HerbasŠiaulių apygardos teismai

Naujienos

baudžiamųjų b. sk.
2015-04-17

Balandžio 17 d. minima Sekretorių diena. Šiaulių apylinkės teismo posėdžių sekretorės (visos moterys) šią dieną taip pat mini savo profesinę šventę, nors teismo posėdžių sekretorės darbas skiriasi nuo įmonėje ar bendrovėje dirbančios sekretorės veiklos.

Plačiau Plačiau
 
pro teismo langą
2015-04-17

Šiaulių apylinkės teismas paskelbė nuosprendį 7 asmenims, kurie buvo kaltinami dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės duomenų įgijimo, panaudojimo, disponavimo, sukčiavimo, užvaldant svetimą turtą, ir valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens vardo pasisavinimo. Laisvės atėmimo bausmė skirta trims asmenims, du išvengė realios laisvės atėmimo bausmės, dviem moterims skirtos baudos.

Plačiau Plačiau
 
2015-04-16

Balandžio 16 dieną Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje Kelmės gyventojas D. Š., gimęs 1985 metais, buvo kaltinamas lenkimu naudoti narkotines medžiagas, seksualiniu prievartavimu, nesunkiu sveikatos sutrikdymu. Anksčiau už įvairius nusikaltimus 9 kartus teistas vyras savo kaltę neigė, tačiau teismas jį pripažino kaltu.Bylos duomenimis nusikaltimas padarytas 2013 metų rugsėjį, Raseinių rajone. Viename name, kambaryje naktį D. Š. prievarta nepilnametę lenkė vartoti narkotines medžiagas. O vėliau palaužta ir apsvaiginta auka buvo seksualiai prievartaujama. Paryčiais nukentėjusiajai pavyko paskambinti savo giminaitei ir pranešti apie padarytą nusikaltimą.

Plačiau Plačiau
2015-04-16

Šiaulių apylinkės teisme per dvi dienas lankėsi trys mokinių grupės iš Juventos ir Rėkyvos progimnazijų bei Šiaulių Universiteto gimnazijos. Mokiniams apie teismo darbą, teismo posėdžius ir teisėjo profesiją pasakojo Šiaulių apylinkės teismo teisėjai Alma Berniūnaitė ir Alfredas Vilbikas.

Plačiau Plačiau
 
2015-04-15

Kovo 2 d. Šiaulių apylinkės teisme sudaryta komisija pradėjo tarnybinį patikrinimą dėl teisėjo padėjėjos Jurgitos Daunienės galimai padaryto tarnybinio nusižengimo. J. Daunienė, galimai pasinaudodama savo tarnybine padėtimi, galimai neteisėtai rinko asmens duomenis. Vykstant tarnybiniam tyrimui J. Daunienė į įvairias valstybės institucijas ėmė rašyti pranešimus ir teikimus, kuriuose kaltina Šiaulių apylinkės teismo pirmininkę Gemą Janušienę nusikalstamomis veikomis ir siūlo atleisti iš pareigų.

Plačiau Plačiau
 
2015-04-14

Balandžio 10 dieną Pašvitinio pagrindinės mokyklos 7 klasės mokiniai, lydimi klasės auklėtojos, viešėjo Pakruojo rajono apylinkės teisme.

Plačiau Plačiau
2015-04-14

Šiaulių apylinkės teismas paskelbė nuosprendį dviem asmenims, kurie iš pagyvenusių moterų ir mažamečio vaiko apgaule įgijo svetimą turtą. 11 kartų teistam V. D. (gim. 1965 m.) teismas skyrė dvejų metų laisvės atėmimo bausmę, 7 kartus teistas S. K. (gim. 1992 m.) taip pat kalės dvejus metus.

Plačiau Plačiau
 

GERBIAMI LANKYTOJAI,

Jūs apsilankėte Šiaulių apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje rasite informaciją apie Šiaulių apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Šiaulių miesto ir Šiaulių, Akmenės, Joniškio, Kelmės, Mažeikių, Pakruojo, Radviliškio, Raseinių, Telšių rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, kitą naudingą informaciją.

 

 

Teismo darbo laikas

I-IV  8.00 - 17.00

V      8.00 - 15.45

Pietų pertrauka
12.00 - 12.45

Pareiškimai dėl bankroto bylos iškėlimo

Teismų pranešimai

Teismų intranetas

LITEKO tvarkaraščių paieška

LITEKO sprendimų paieška

Teismo įsakymo elektroninio užsakymo sistema

Europos teismų tarybų tinklo apklausa

Nacionalinė teismų administracija

 

NTAkomunikacija YouTube

 

 

 

 

Lietuvos teismai

 
Viso apsilankė:916466Šiandien:60Dabar naršo:8